DoubleMix 60 | Centrale à Béton Fixe | Constmach
CONSTMACH DOUBLEMIX 60 (60+60 m3/h), aynı platform üzerine kurulu mikserler ile donatılmış, birbirinden bağımsız iki farklı beton santralinden oluşan özel bir sistemdir. Bu tesiste iki adet BAĞIMSIZ mikser bulunmakta olup, boşaltma iki farklı boşaltma kovası ile iki adet transmikser veya beton transfer ekipmanına yapılmaktadır. Bu tesisin en önemli avantajı, kamyonları bekleyerek çok fazla zaman kaybetmemek için aynı anda iki mikser kamyonunu yüklemesidir. Bir mikser hazır beton üretimi için kullanılırken, diğer mikser beton blok veya prekast beton gibi özel amaçlı beton üretimi için kullanılabilir.
Sabit Beton Santrali - DoubleMix 60Turbo karıştırıcılar,  tek şaftlı karıştırıcılarDOUBLEMIX 60'ta üretilecek betonun cinsine ve özelliklerine göre çift milli karıştırıcılar veya planet tip karıştırıcılar kullanılabilir.  DOUBLEMIX 60 beton santrali , müşterilerimizin projelerinin ihtiyaçlarına ve koşullarına bağlı olarak, 100 ila 500 ton depolama kapasiteli, farklı boyutlarda çimento siloları ile
DOUBLEMIX 60 beton santrali donatılabilir  . Çimento torbalar halinde tedarik edilirse, DOUBLEMIX 60'a entegre edilmiş torbalar için geniş bir açıklık ve silo yükleme sistemleri sayesinde çimento silolara kolayca yüklenir . beton. Beton  santralleri ise
DOUBLEMIX 60 beton santrali Rusya, Kazakistan, Ukrayna, Kuzey Avrupa vb. soğuk iklim bölgelerinde bulunan DOUBLEMIX 60, sıcak buhar jeneratörleri ile ısıtılmakta ve sıcak bölgelerde, Ortadoğu, KİK ülkeleri veya Afrika'da kullanılmak üzere izolasyonlu beton su panelleri ile soğutulmaktadır. soğutucular.
beton santrali kapasitesiAgrega ön besleme sistemleri, yükleyicilerin bunkerleri yüklemesi için gereken yükleme rampalarına alternatif çözümlerimizdir. Agrega ön besleme sistemlerini kullanırken, yükleme rampası gerekliliğinden feragat edilir.
beton santrali kontrol paneli

Différents schémas et plans de site pour les centrales à béton DOUBLEMIX 60 sont appliqués en fonction des conditions du terrain sur lequel la centrale à béton doit être installée et, si la taille du champ est limitée, les agrégats sont transférés par un système de levage à sauts plutôt que par des convoyeurs à bande.

DOUBLEMIX 60 est équipé d'un système d'automatisation de haute technologie comprenant des composants électroniques et un PLC de marque SIEMENS - SCHNEIDER de première classe. L'ensemble du système est contrôlé par un logiciel avancé qui comprend des fonctionnalités sophistiquées et une interface conviviale.

beton santrali maliyeti
Beton santrallerimizin genel yerleşim planı, ulaşım bilgileri ve fotoğraflarını ilgili sekmelere tıklayarak görebilirsiniz. TEKLİF İSTEYİN sekmesine tıklayarak da teklif isteyebilirsiniz.

ANA FABRİKA DEĞERLERİ

Üretim kapasitesi 120 (60+60) m³/h
Ağırlık 76 ton çimento silosu hariç
Toplam Motor Gücü 250kW
Elektrik jeneratörü gerekli 500 kVA
Mikser Seçenekleri Turbo - Tek Şaft - Çift Şaft - Planet
Çalışması Gereken Alan 2.000 m²

TEKNİK ÖZELLİKLER

Toplam hazne hacmi 4 x 25 m³ - 2 takım
Agrega Tartım Haznesi 1.5 m³ - 2 takım
Agrega Tartım Haznesi 600 x 13.000 mm - 2 takım
Agrega Transfer Konveyörü 600 x 25.000 mm - 2 takım
(SKIP VİNÇ SİSTEMİ AYRICA MEVCUTTUR)
Toplam yedek hazne 1.5 m³ - 2 takım
ıslak beton karıştırıcı 1 m³ - 2 takım
Çimento Tartı Haznesi 600 kg - 2 takım
Su Tartı Haznesi 300 lt - 2 takım
Katkı Tartı Haznesi 20 lt - 2 takım
Hava kompresörü 1.200 litre, 15 kW
çimento silosu 100 ila 500 ton kapasiteli isteğe bağlı.
Kontrol türü TAM OTOMATİK
Sabit Beton Santrali - DoubleMix 60 Layout
Sabit beton santrallerimizin kullanıcı dostu ekipman sevkiyatı, modüler yapısı ve kapalı treyler ve konteynerlerde sevk edilebilirliği ile müşterilerimizin nakliye maliyetlerini minimuma indirmektedir.
Sabit Beton Santrali - DoubleMix 60 Transport

"Please fill in the below form to send your quotation request for Centrale à Béton Fixe - DoubleMix 60"

    DoubleMix 60 | Centrale à Béton Fixe | Constmach